Apie mus

Apie mus

Įmonės  gimtadienis 1992 kovo menesį. Tai viena iš pirmųjų įmonių Tauragės apskrityje ,įkurta po Lietuvos respublikos nepriklausomybės atkūrimo   . Iki 1999 metų įmonės pagrindinė veikla buvo prekyba naudotais automobiliais,ju detalėmis  bei  jų aptarnavimas servisuose.

Nuo 2000 metų įmonės veikloje atsirado nauja  sritis-prekyba statybinėmis  ir  apdailos medžiagomis.

Metams bėgant,įmonė nuolat auga ir pliačiasi,didėja prekybiniai plotai ir asortimentas.Šiuo metu prekybiniai plotai sudaro apie 5000 m2 bei atitinkamai lauko aikštelių.

Įmonė Tauragės mieste turi 3 filialus –tai „Simeks“prekybos centras ,  „SimeksBaumarket“  (didmeninė ir mažmeninė prekyba)  ir  „Simeks Statybų Bazė“,(sandėliai ir prekyba -tik statybinės medžiagos).

Įmonė atstovauja didžiausiems Lietuvos bei užsieno gamintojams,tokiems kaip „Akmenės Cementas“ , „Eternit Baltic“ , „Betono Mozaika“, „Kauno gelžbetonis“ , „Paroc“ ,“Rockwool, „Isover“,“Gargždų Mida“ , „Baltijos Polistirenas“ , „Sakret“ , „Simpras“ , „Vilniaus betono gaminiai“ , „Lėdis“ , „Kreisel“,“Saint-Gobain statybiniai gaminiai“,“Borga“, „Blachotrapez“, „Budmat“,“Lode“  ir aibę kitų   gamintojų,kurie bus pristatyti tolimesniame mūsų tinklapio „medyje“.

Nuo 2014 metų  Uab „Simeks“ prisijungė prie Estų kompanijos „Mecro“ ir yra viena iš nedaugėlio jos produktų platintoja Lietuvoje.Šiai kompanijai priklausantys prekiniai ženklai - „sodoekspertai.lt „ , „Mecrotechnikonas.lt“ .

Daugiau nei 50 000 prekių asortimentas, 48  darbuotojų, pasirengusių visada suteikti profesionalias konsultacijas ir iš plataus asortimento padėti savo klientams išsirinkti reikalingas prekes! Tai ne tik galimybė sužinoti daugiau apie perkamą daiktą, bet ir sutaupyti laiko – galima greitai apsispręsti, kai žinai, kas labiausiai atitinka tavo poreikius ir ką gali gauti. Profesionalūs patarimai – visada reikalingi klientui,kad būtų paprasta apsispręsti ir laiku įsigyti reikiamą prekę.

Vizija

Patraukliausias ir labiausiai vertinamas statybinių,apdailos ir remonto medžiagų bei parko priežiūros technikos tiekėjas Tauragės regione

Mūsų misija:

Būti įmone, kurioje darbuotojai galėtų atskleisti savo potencialą bei siekti sau išsikeltų tikslų.
Būti efektyvia, inovatyvia ir greit prisitaikančia organizacija.
Kurti ilgalaikes partnerystes, kurios užtikrintų stabilų įmonės augimą.

Vertybės

1. Patenkinti klientai
Svarbiausia – klientų pasitenkinimas, kurį užtikrina kokybiškos prekės ir nepriekaištingas aptarnavimas.
2. Patenkinti darbuotojai
Darbuotojas – didžiausias mūsų turtas.
3. Puikūs veiklos rezultatai
Mes siekiame dirbti puikiai. Dirbti gerai mums nepakanka.
4. Pažanga
Nuolatinis procesų tobulinimas, nuolatinis mokymasis ir kiekvieno darbuotojo saviugda yra veiksniai, leidžiantys įmonei būti lydere pasirinktose rinkose.
 
 

„Simeks“ prekybos centras

Dariaus ir Girėno 73 b, Tauragė
  • I-V 8:00 - 18:00
  • VI 8:00 - 15:00
  • VII 9:00 - 14:00
  • +37069911466
  • simeks@simeks.lt

„SimeksBaumarket“

Tilžės plentas 29, Tauragė

„Simeks Statybų Bazė“

Gedimino 60, Tauragė