Paslaugos

Paslaugos

 “Simeks” prekybos centre ,Dariaus ir Girėno 73 b,plytelių galerijos skyriuje, atliekamos  vonios interjero  3D projektavimo darbai.

Jūsų paslaugoms  3D modeliavimo, vizualizavimo ,improvizavimo paslaugos  . Jei plytelės ar kitos prekės bus įsigyjamos pas mūsų centre,projektavimo darbai jums nieko nekainuos.

 Suskaičiuosime kiek ir kokių plytelių, vonios baldų, durų ,santechnikos įrenginių ir pan.jums gali prireikti,įsirengiant vonios kambarį.

„Simeks“prekybos cenro  ir „SimeksBaumarket“ vadybininkai  atlieka skaičiavimus bei sudaro samatas pasirinktiems kliento objektams,t.y suskaičiuosime,kiek ir kokių medžiagų reikia stogo konstrukcijoms uždengti, lietaus nuleidimo sistemoms,paskaičiuosime pamatinių blokų (blokelių), sienininių blokelių,plytų ir kitų medžiagų poreikį statomam namui.

Galime pasiūlyti ir komleksišką medžiagų tiekimą ,tai sudaro visos reikalingos medžiagos, pradedant nuo pamatų ir baigiant vidaus apdaila.

Taip pat teikiame įrankių  nuomos paslaugas,tai įvairaus dydžio ir galios parforatoriai-gražtai,,vibro plokštės grunto sutankinimui,dyzeliniai ir dujiniai šildytuvai patalpų remontui žiemą,elektros generatoriai .

Dar viena aktuali ir svarbi paslauga  mūsų parduotuvėse-tai nupirktų prekių  nemokamas pristaymas klientui į namus .Tai ypač  tauragiškių pamėgta paslauga,nes prekes atvežame nepriklausomai nuo kiekio ir sumos mums ir jums sutartu  laiku.

Klientų paslaugoms ir mokamos paslaugos,tai sunvežimio su kranu iki 12 tonų keliamosios galios nuoma, bortinių sunkvežimių iki 3,5tonos nuoma, sklypų augalinio sluoksnio „skutimo“- lyginimo-kasimo  darbai,krovinių iškrovimas,sniego valymas,kiemų ir kelių šlavimas panaudojant „BOBCAT“ įrangą.

„Simeks“ prekybos centras

Dariaus ir Girėno 73 b, Tauragė
  • I-V 8:00 - 18:00
  • VI 8:00 - 15:00
  • VII 9:00 - 14:00
  • +37069911466
  • simeks@simeks.lt

„SimeksBaumarket“

Tilžės plentas 29, Tauragė

„Simeks Statybų Bazė“

Gedimino 60, Tauragė